Mały finał w Gwiździnach. Kawalerowie zagrali z żonatymi po raz trzydziesty pierwszy

2018-07-16 10:19:20(ost. akt: 2018-07-16 14:16:50)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Już od 1987 roku w Gwiździnach rozgrywany jest mecz kawalerowie kontra żonaci. Jest to okazja do festynu organizowanego przez lokalny klub piłkarski Wicher. Tym razem żonaci wygrali 7 do 6.
Festyn odbył się obiekcie sportowym Wichru Gwiździny. Nie brakowało atrakcji dla każdego. Były zjeżdżalnie, trampoliny oraz stoiska z zabawkami dla najmłodszych. Do tego jedzenie i napoje, a na scenie grał zespół DAMIX. Podczas imprezy trwała loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Można było otrzymać m. in. rower, telewizor czy sprzęt AGD. Do tego organizatorzy zaplanowali przejazdy bryczką i motorem.

Głównym punktem sportowego turnieju był tradycyjny mecz pomiędzy kawalerami, a żonatymi. Zacięta walka pomiędzy mężczyznami o różnym statusie matrymonialnym rozpoczęła się od bramki dla kawalerów. Mimo to zwyciężyło doświadczenie i wytrzymałość na trudności: żonaci wygrali 7 do 6. Była to pierwsza wygrana żonatych od czterech lat.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5