W piątek konkurs karaoke w Skarlinie

2018-04-18 17:21:45 (ost. akt: 2018-04-18 17:34:21)
Podczas ubiegłorocznej imprezy karaoke w Skarlinie

Podczas ubiegłorocznej imprezy karaoke w Skarlinie

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W najbliższy piątek, 20 kwietnia, w Szkole Podstawowej w Skarlinie odbędzie się XI Gminny Konkurs Karaoke. Początek o godz. 11. Wstęp jest wolny, a publiczność mile widziana.
Muzyczna rywalizacja uczniów szkół gminy Nowe Miasto Lubawskie odbywa się od 11 lat. Po trzech uczniów z każdej, gminnej placówki oświatowej śpiewa karaoke. Można posłuchać wielu znanych i lubianych przebojów.

W czasie imprezy jest też organizowany konkurs dla publiczności, w którym mogą wziąć udział wszyscy chętni, bez względu na wiek.
Tradycyjnie wystąpi też muzyczna "gwiazda", czyli osoba, która ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Organizatorzy zapraszają miłośników muzyki - dzieci, młodzież i dorosłych w piątek na godzinę 11 do sali widowiskowej Szkoły Podstawowej w Skarlinie. Publiczność będzie mile widziana.

Impreza odbywa się pod patronatem "Gazety Nowomiejskiej"

Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5