Asfaltem przez Bagno

2017-12-14 15:36:48 (ost. akt: 2017-12-14 15:39:34)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Mieszkańcy niewielkiej wsi Bagno doczekali się komfortowego wyjazdu w stronę Iławy.
W miejscowości Bagno odbyło się uroczyste otwarcie drogi łączącej tą wieś z drogą powiatową z Radomna w kierunku Jamielnika. Wcześniej wykonano nawierzchnię odcinka wiodącego przez osiedle do skrzyżowania z drogą Gryźliny – Jamielnik. Dzięki temu powstał dogodny skrót pozwalający ominąć krętą trasę z Radomna w stronę Nowego Dworu.
— Dzięki temu odcinkowi wyraźnie skróciła się moja droga z Radomna do kościoła filialnego w Gryźlinach — mówił obecny na uroczystość ks. kan. Zygmunt Leyk, który poświęcił drogę.
Sołtys Grażyna Bąkowska i radna Edyta Gorzka podziękowały za zwrócenie uwagi gminy na ta niewielką, poPGRowską wieś. Jak mówiły, kolejnym zadaniem jest zbudowanie świetlicy wiejskiej.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanieKomentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Cieszę się jak takie #2398088 | 88.156.*.* 14 gru 2017 16:40

    wioski i wioseczki mają to co się należy każdemu. Nie podoba mi się jednak, że wszędzie woła się księdza... Opamiętajcie się!

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5