Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2017-04-13 10:47:07(ost. akt: 2017-04-13 14:45:04)

Autor zdjęcia: Nadesłane

W bratiańskim Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
W bratiańskiej szkole odbył się etap powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał wójt nowomiejskiej gminy Tomasz Waruszewski.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu nowomiejskiwgo. Uczniowie sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności dotyczące przepisów oraz zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Turniej składał się z kilku konkurencji: testów pisemnych (ogólny test wiedzy i test skrzyżowań), rowerowego toru przeszkód, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zebrani mogli podziwiać występy artystyczne i sportowe miejscowych uczniów oraz zjeść pyszny obiad w szkolnej stołówce.

WYNIKI
— pierwsze miejsce indywidualnie w kategorii szkół podstawowych zajął Kamil Mędrzycki ze szkoły w Bratianie
— w kategorii gimnazjów wygrało Gimnazjum w Zespole Szkół w Mrocznie
— w kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu Lubawskim
czw
Fot. Dorota Lipska

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie
2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5