Zakończyli tenisowy sezon

2017-03-20 18:56:31(ost. akt: 2017-03-20 16:00:47)
Zwycięzcy turnieju — Karol Balicki i Michał Mówiński

Zwycięzcy turnieju — Karol Balicki i Michał Mówiński

Autor zdjęcia: Ryszard Domżalski

Jak informuje Ryszard Domżalski, sekretarz KS Wicher Gwiździny, tradycyjnie sezon tenisowy w Gwiździnach zakończył Otwarty Turniej Deblowy.
Dziewięć  par stanęło do rywalizacji  grając systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjni okazali się Karol Balicki i Michał Mówiński, którzy wygrali wszystkie pojedynki.  Aby rozstrzygnąć dalszą kolejność trzeba było zagłębić się w regulamin, gdyż aż 3 drużyny miały  po 6 wygranych i taki sam bilans bezpośrednich spotkań. Ostatecznie decydował stosunek setów w całym turnieju i tak drugie miejsce przypadło Dominice Kotewicz i Michałowi Sargalskiemu, trzecie Jackowi Lubnau i Wiesławowi Pisarskiemu zaś  za podium uplasowali się Dariusz Dąbrowski z i Ryszard Domżalski.  Trzy najlepsze drużyny  uhonorowane zostały pucharami ufundowanymi przez KS Wicher oraz Gminę Nowe Miasto Lubawskie z/s w Mszanowie.

Ryszard Domżalski — KS Wicher Gwiździny
Zwycięzcy turnieju — Karol Balicki i Michał Mówiński

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5