Remek Nowakowski trenował z Marco Reusem z Borussii

2015-12-30 11:50:58(ost. akt: 2015-12-30 12:00:53)
Remigiusz z Marco Reusem

Remigiusz z Marco Reusem

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Dzięki wygraniu konkursu 15-letni Remigiusz Nowakowski z Bratiana przeżył przygodę życia. Trenował z Marco Reusem, gwiazdą niemieckiej piłki nożnej i zawodnikiem Borussii Dortmund.
Konkurs, w którym udział wziął Remek, polegał na odpowiedzi na pytanie, dlaczego chciałby trenować w Marco Reusem. Nagrodą była wycieczka do Dortmundu i trening z Marco Reusem. Remek, jako jedyny Polak, poleciał wraz z tatą do Niemiec.

Na początku, po przybyciu na stadion, młodzi piłkarze trenowali z trzema trenerami, a dopiero później dołączył do nich Marco Reus.
— Wszystko działo się zbyt szybko, więc za bardzo nie było możliwości na zdobywanie wiedzy technicznej, ale za to było luźno, śmiesznie i zabawnie. Ogólnie było to niesamowite przeżycie, wraz z tatą jesteśmy bardzo zadowoleni — przyznaje nastolatek.

Więcej o wyjeździe oraz o tym, co ujęło jury w zamieszczonej przez Remka odpowiedzi, piszemy w jutrzejszym, 31 grudnia 2015 roku, numerze "Gazety Nowomiejskiej"!

kajoo

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5