Spektakl teatralny „Królowa Śniegu” w szkole w Gwiździnach

2015-12-06 12:36:42(ost. akt: 2015-12-06 12:39:12)
Publiczność spektaklu w Gwiździnach

Publiczność spektaklu w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Z okazji mikołajek przedszkolaki, uczniowie i rodzice obejrzeli w Szkole Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach spektakl teatralny pt. „Królowa Śniegu”.
Adaptację jednej z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena przedstawiło Studio Teatralne „ART-RE” z Krakowa. Sztuka sfinansowana została ze środków Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie. Spektakl pięknie ukazywał dzieciom motyw przyjaźni. Wspaniałe przedstawienie teatralno-muzyczne aktywizowało młodych widzów do wspólnej zabawy z aktorami. Barwne kostiumy oraz bogata scenografia w pełni oddały baśniową atmosferę i zimowy klimat przedstawienia. Wystąpiły ciekawe postacie: Królowa Śniegu, Kaj, Gerda, Kruk, Królewicz, Wróżka, Rozbójnik i Renifer. Edukacja teatralna pozwoliła najmłodszej widowni kształtować wrażliwość na kulturę, sztukę i świat.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5