Pijany i niemający prawa jazdy 23-latek uderzył autem w drzewo

2015-11-13 19:20:57(ost. akt: 2015-11-13 17:26:21)
Policjanci z nowomiejskiej policji w noc Narodowego Święta Niepodległości otrzymali informację o wypadku w Gwiździnach. Młody mieszkaniec powiatu ostródzkiego i jego pasażerowie zakończyli podróż na drzewie.
Oficer dyżurny nowomiejskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna podróżujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce tego zdarzenia wstępnie ustalili, że kierowca opla nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wprowadził pojazd w poślizg i zjeżdżając z drogi uderzył w drzewo.

Autem podróżowały w sumie trzy osoby. Nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała. Kierujący przyznał policjantom, że wcześniej pił alkohol. Pobrano od niego krew celem zbadania zawartości alkoholu w organizmie. Ponadto 23-letni mieszkaniec gminy Dąbrówno w powiecie ostródzkim nie posiada uprawnień do kierowania.

Prowadzone przez policjantów postępowanie wyjaśni wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

KPP Nowe Miasto / kajoo
Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5