Echa orkiestrowego grania w Bratianie

2015-01-21 07:00:00(ost. akt: 2015-01-20 22:49:58)

Autor zdjęcia: Nadesłane

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. W Zespole Szkół im. Rodu Działyńskich w Bratianie zebrano 4550 złotych. Kwota niewątpliwie jest imponująca...
"Nasi wolontariusze ostro pracowali już kilka dni wcześniej. Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III za symboliczną opłatę obejrzeli seans filmowy. Tego samego dnia odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej. Dzięki ofiarności uczniów, którzy brali w nim udział zebraliśmy 510,21 zł!
W finałową niedzielę wolontariusze kwestowali przed kościołem oraz w szkole podczas imprezy. Dziękujemy za wszystkie datki! Od godziny 16-tej serce bratiańskiego finału biło w auli szkolnej. Przy poczęstunku – pysznych ciastach upieczonych przez wolontariuszy i ich mamy odbyła się licytacja gadżetów WOŚP oraz obrazków wykonanych przez naszych najmłodszych uczniów wraz z ciekawymi niespodziankami ufundowanymi przez sponsorów. Jedną z nich było podświetlane szklane serce, które rodzic naszego przedszkolaka wylicytował za 800 zł. Cóż to były za emocje! Z aukcji uzbieraliśmy 2200 złotych. Za prowadzenie imprezy dziękujemy Pawłowi Kirzeniewskiemu, który już po raz drugi grał z nami. Oczywiście nie zabrakło wrażeń artystycznych, których dostarczyli nam nasi najzdolniejsi uczniowie swoimi występami. Jak co roku był z nami Mariusz Orzeł, który zorganizował turniej scrabble. Z niezwykłą przyjemnością można było obserwować zarówno dobrą zabawę, jak i sportową zawziętość zawodników.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy z dużym zaangażowaniem przyczynili się do organizacji tegorocznego Finału WOŚP. Dziękujemy rodzicom i mieszkańcom za ofiarność, sponsorom za wsparcie, wolontariuszom za wytrwałość i chęć bezinteresownej pomocy. Życzymy wszystkim tyle radości i pozytywnej energii na co dzień, ile otrzymaliśmy podczas realizacji tego przedsięwzięcia".Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na http://nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5