WOŚP w nowomiejskiej gminie i Biskupcu

2015-01-09 10:00:00(ost. akt: 2015-01-08 15:33:00)
Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami w ramach WOŚP, które przygotowały sztaby w Mszanowie i w Biskupcu.
Gminny Ośrodek Kultury oraz Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Biskupcu zapraszają do wrzucania datków do puszek, ale też na liczne atrakcje w sali w GOKu.

Od godz 16.00 do 20.00 będzie można wziąć udział w licytacjach, występach artystycznych uczniów, zakupić smakołyki w kawiarence i usłyszeć występ zespołu The Pateyted.

Tego dnia odbędzie się również turniej piłki halowej w Bielicach, który od lat koordynują Marek Żak i Mariusz Kazimierczyk.

------
Jak co roku sztab w Mszanowie powstał w Gminnym Centrum Kultury. Atrakcje w ramach WOŚP przygotowały wszystkie szkoły z terenu gminy:
* Impreza w Gwiździnach odbędzie się 9 stycznia w Świetlicy Wiejskiej i zostanie połączona z Gwiazdką szkolną — godz. 16.00 — 19.30. W programie: występ artystyczny dzieci, spotkanie z Mikołajem, zabawa dla dzieci i rodziców, kiermasz domowych ciast, loteria fantowa, licytacja gadżetów WOŚP i kwesta do puszek.
* W Bratianie będzie kwesta, a także od godz. 16 do 19 w szkole: występy wokalno – artystyczne uczniów, pokazy tańca zespołu „Smart Angels”, aukcja i licytacja gadżetów WOŚP oraz niespodzianek, rozgrywki scrabble, wspólne kolędowanie i kawiarenka. Natomiast 9 stycznia odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej dla uczniów szkoły i seans filmowy.
* W ramach WOŚP na terenie Szkoły Podstawowej w Radomnie sztab zorganizowała 44 Drużyna Harcerska. W ramach działań już w środę był pokaz tańca towarzyskiego UKS Gracja Iława, kawiarenka, kiermasz oraz zabawa uczniów z tancerzami. W niedzielę natomiast będzie kwesta.
* W niedzielę kwestę przeprowadzą także uczniowie szkoły w Skarlinie.
* Społeczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Tylicach 11 stycznia organizuje tradycyjną choinkę noworoczną w sali wiejskiej, podczas której odbędą się licytacje. Tego dnia wolontariusze przeprowadzą również kwestę uliczną.
* W ramach organizacji XXIII Finału WOŚP wolontariusze z ZS im. Jana Pawła II w Jamielniku będą sprzedawali gadżety WOŚP. Harcerze IV Drużyny Harcerskiej im. F. Chopina z Jamielnika (pod opieką nauczycieli) będą kwestowali do puszek.

kajoo

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. kama #1637083 | 83.6.*.* 16 sty 2015 22:56

    Dokładnie no ale jaki rozum takie zbawienie. Ludzie czego chcecie od pana Dobka to dobry gospodarz moze fryzjer niech do lasu idzie skoro tak nim gardzi!!! Tak mu lasy smierdza a to dobre haha...a jego syn to co??? Dość tego gadania jego bez sensu i poziomu. O zgrozo zazdrość ludzka nic więcej,a pan B to lepszy?????? Podlizuje sie a jakie potem za plecami opowidada historie. Ludzie bez honoru tak robią!!!!!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. aga #1637077 | 83.6.*.* 16 sty 2015 22:49

    WOŚp to super inicjatywa społeczeństwa ale powiem szczerze że dziękuję panu Wójtówi Dobkowki że jest miły i życzliwy oraz pomocny dla społeczeństwa. Szkoda tylko ze ludzie są dwulicowi i najpierw rozmawiaja z nim jak najlepiej a potem jak tylko się oddali obgaduja i ja tutaj wcale nie mówię o zwykłych mieszkancach tylko o niedoszlym sołtys ie Biskupca czy o panu który pełni wążna rolę w gminie ale pracuje nie w niej tylko nie daleko...az się niedobrze robi

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5