Tafla wody w obiektywie Beaty Zaborowskiej

2023-09-07 08:00:00(ost. akt: 2023-09-07 08:54:24)

Autor zdjęcia: Beata Zaborowska

Do 18 września można w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Kulturowej MPK w Krutyni można oglądać wystawę fotografii Beaty Zaborowskiej.
"Życie na wodzie" - taki tytuł nosi nowa wystawa przyrodnicza w "Galerii nad Mukrem". Galeria mieści się w Ośrodku Edukacji Przyrodniczo-Kulturowej Mazurskiego Parku Krajobrazowego w Krutyni. Autorką zdjęć jest Beata Zaborowska, która na swoich pracach ukazuje bioróżnorodność jaką możemy zaobserwować na tafli wody. Wystawę można oglądać do 18 września. - Wstęp do naszego Ośrodka Edukacji jak zawsze jest bezpłatny - zaprasza Krzysztof Wittbrodt, dyrektor MPK.

Beata Zaborowska jest od 2017 roku związana zawodowo z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym. Wielokrotnie wyróżniana w regionalnych oraz ogólnopolskich konkursach fotograficznych. Jej głównym tematem spotkań z przyrodą jest zanikający pejzaż Mazur. Jednym z ostatnich sukcesów fotografki jest II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Zaułki mazurskich miast i wsi", organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Dźwierzutach. Jej prace można podziwiać w internecie na Facebooku: Przyroda w obiektywie - Beata Zaborowska.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5