Kamertony zawibrują w Mrągowskim Centrum Kultury

2022-04-01 12:00:00(ost. akt: 2022-04-01 12:28:19)

Autor zdjęcia: archiwum Organizatora

W tym trudnym czasie i codziennym pędzie życia szczególnie ważne jest abyśmy zadbali o siebie, zarówno o ciało jak i ducha. Tu z odsieczą przychodzi Mrągowskie Centrum Kultury zapraszając na wyjątkowe wydarzenie.
- Naukowcy odkryli, że każdy zdrowy organ wibruje z określoną częstotliwością. Jak się okazuje wibracje można zmierzyć i stworzyć taki kamerton, który “nastroi” ciało do tej zdrowej, prawidłowej wibracji i to właśnie jest nasz cel! Wzmocnij swoją harmonię czystym dźwiękiem kamertonów! - zachęcają Organizatorzy.

Dr Sylwia Nadgrodkiewicz poprowadzi koncert kojących dźwięków płynących z kamertonów, mis i harfy kryształowej.

Czym w ogóle jest kamerton? KAMERTON to taki “widelec”, który poprzez uderzenie wydaje ustalony dźwięk. Zwykły kamerton wydaje dźwięk “a” i służy do strojenia instrumentów.

Kamertony terapeutyczne zostały tak zbudowane, aby wydawać ściśle określoną częstotliwość. Może to być np. częstotliwość zdrowej nerki albo serca. Dzięki temu można dostroić chore narządy do ich właściwej wibracji lub podnieść swój dobrostan. Taki też będzie efekt spotkania, które odbędzie się 9 kwietnia o godz. 18.00 w Mrągowskim Centrum Kultury. Bilety do nabycia w recepcji MCK, tel. 89 743 34 66 lub online przez system EkoBilet. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej MCK.

org


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5