Kulturalny wieczór z... Nocnym Kochankiem

2022-02-18 12:00:00(ost. akt: 2022-02-18 09:51:47)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

4 marca w Mrągowie zagra jedna z najpopularniejszych obecnie grup heavy metalowych w Polsce - Nocny Kochanek.
Niedawno zespół skończył trasę promującą ostatni album pt. "Stosunki międzynarodowe" i... już rusza w kolejną. Pod szyldem "Prawie Kulturalna Trasa" Nocny Kochanek odwiedzi wiosną ponad 20 miast w całej Polsce. W niektórych miejscach pojawi się po raz pierwszy. Tak też będzie 4 marca w Mrągowie. Grupa wystąpi w Mrągowskim Centrum Kultury. Początek koncertu o godz. 19.00.

- To seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach, które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny - śmieją się muzycy. - Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub - w których nie było nas już długi czas. Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów - od "Hewi Metalu" do "Stosunków Międzynarodowych". Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera jeszcze w tym roku - zachęcają.

Nocny Kochanek to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów heavy metalowych. Na scenie działają już 10 lat. Na koncie mają 4 albumy studyjne. Wyróżniają się polskimi tekstami o humorystyczno - satyrycznym zabarwieniu. W ich muzyce można usłyszeć klasyków gatunku - od AC/DC, przez Scorpions i Helloween po Judas Priest.


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5