KOBIECYM OKIEM: Czego mężczyźni nie wiedzą o kobietach, a powinni… [FELIETON]

2022-01-23 15:00:00(ost. akt: 2022-01-22 09:30:46)
„Kocham cię” można mówić na różne sposoby

„Kocham cię” można mówić na różne sposoby

Autor zdjęcia: pixabay.com

Płeć piękna rządzi się swoimi prawami. Jest jednak kilka żelaznych zasad, o których panowie powinni pamiętać. Tylko czy rzeczywiście pamiętają?
1. Kobiet nie pyta się o wiek, bo my boimy się starości! Zrobimy wszystko, by zatrzymać czas. Farbujemy włosy, robimy liftingi, zabiegi... Powiedzmy sobie szczerze - zmarszczki i chomiczki to jest dla nas istny dramat. Kanon piękna z każdym rokiem jest jakby mniej osiągalny i brutalniejszy dla portfela. Mężczyźni nie mają takich problemów, więc nie zawsze to rozumieją, bo u nich szpakowatość, siwy włos i zmarszczka nierzadko wręcz dodaje im męskości.

2. Wygląd jest cholernie ważny! Każda kobieta chce mieć płaski brzuch, zgrabne nogi, jędrne pośladki… i dla szczupłej sylwetki jesteśmy w stanie naprawdę wiele poświecić. Po prostu chcemy czuć się pięknie. Więc panowie, powinniście być wyrozumiali i wspierać nas w diecie, a nie przynosić do domu słodycze! To największa zbrodnia! Nie kupujcie nam nic słodkiego, nawet jak będziemy o to błagać w chwili słabości i podczas Pms!

3. Nie będziemy odpoczywać dopóki nie ogarniemy wszystkich obowiązków. Nic mnie tak nie wkurza, gdy jestem zmęczona jak propozycja mężczyzny „kochanie, połóż się i odpocznij”. Kobieta dopóki nie zrobi tego co MUSI to się nie położy. No chyba, że ma już baterie 1% i po prostu pada…. Więc zamiast błyszczeć super pomysłami na reset, lepiej łap za odkurzacz i pomóż!

4. Kobiety nie potrzebują filmów porno. To nie oznacza, że ich nie oglądamy, ale po prostu mamy bujniejszą wyobraźnie niż mężczyźni i już po małym geście potrafimy zbudować resztę historii. Dlatego lubimy czytać romanse, ale minusem jest to, że jak mężczyzna nie odbiera chwilę telefonu to w parę minut my już wiemy… Wiemy, co dokładnie robi, widzimy to oczyma wyobraźni i wirtualnie pakujemy już jego torby, by wywalić go za próg domu… Niech pójdzie do tej tamtej swojej k...

5. Okres - to nieprawda, że kobiety podczas okresu są niemiłe. My wtedy łagodniejemy niczym potulne baranki, potrzebujemy przytulasów i czekoladek. To PMS - czyli zespołu napięcia przedmiesiączkowego należy się bać uuuuu…. Mało mamy wówczas cierpliwości.

6. Potrzebujemy silnego wsparcia - czyli stabilnego mężczyzny, który zapewnia nas o swojej miłości CODZIENNIE! A słowa „kocham cię” można mówić na różne sposoby: zrobienie obiadu, kupienie kwiatów, zatankowanie samochodu, buziak w policzek, prezent niespodzianka, miły SMS, komplement naszego ubioru… lub nowe buty. Rozmiar 39 jak dla mnie, Jon wiesz co lubię.

Uczcie się panowie swoich kobiet całe życie… Bo co wy byście bez nas zrobili?

FatKeller

O AUTORCE:
Fot. Piotr Arnold fotografia
Daria Keller (bo tak naprawdę się nazywa), chociaż większość osób mówi po prostu - FATKELLER - absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja instruktor fitness, trener personalny oraz dietetyk. Po 9 latach w szkole sportowej w Mrągowie, pływając na żaglówkach i windsurfingu nauczyła się, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces - co codziennie pokazuje swoim klientom w FatKeller - Studiu Fitness Online - ale podkreśla, że na treningu trzeba przede wszystkim czuć (oprócz mięśni) dobrą zabawę i przyjemność z tego co się robi, bo bez tego jest nudno... więc próbuje tą pasje przelać na swoje Fatkillerki! Trzy lata pracy w szkole rodzenia, pozwoliły na zdobycie praktyki z kobietami w ciąży na tyle potężnej, że nauczyła się tam trzech rzeczy:
1. Kobieta w ciąży powinna ćwiczyć, jeżeli chce łatwiej przejść samą ciążę i poród.
2. Kobieta w ciąży ma zawsze rację.
3. Kobieta w ciąży ćwiczy podwójnie...
Dzięki swojej pracy codziennie rozmawia z dziesiątkami kobiet, o których pisze miedzy innymi w swoich felietonach. Daria prywatnie mówi do siebie "Daria, ty super pogromco tłuszczu! Jaki dziś będzie piękny fit dzień, bo znów zabierzemy dziewczynom po parę centymetrów z obwodów i napiszemy o tym dniu KOBIECYM OKIEM"


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5