Fotograficzne oblicza Mrągowa w klimacie... jazzu

2021-10-15 11:00:00(ost. akt: 2021-10-15 11:06:30)

Autor zdjęcia: archiwum zespołu

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza 16 października na dwa wydarzenia. Najpierw będzie można podziwiać uwiecznione na fotografii Mrągowo, a potem posłuchać zespołu Olko. m. trio.
Najpierw o godz. 17.00 w siedzibie MCK odbędzie się wernisaż fotografii uczestników warsztatów "Fotograficzne oblicza Mrągowa". Będzie to podsumowanie projektu realizowanego w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego 2020. Wstęp na wystawę jest bezpłatny

O godz. 18.00 odbędzie się koncert grupy Olko. m. trio. To debiutujący trójmiejski zespół o nieszablonowej stylistyce. Możemy w nim usłyszeć inspiracje harmonią jazzową, rozbudowane części improwizowane, jak również zamiłowanie do mocniejszych wyrazów przekazu, muzyki filmowej i klasycznej. Liderką i kompozytorką utworów formacji jest pochodząca z Mrągowa pianistka Aleksandra Mularczyk (olko. m). Muzyka Olko. m. trio jest hołdem dla niezależności i ponętności życia. Jego chwil udręczonych jak i tych dotkliwie pięknych. Cichych krzyków duszy, które na zewnątrz nie wybrzmiewają wyniośle. W tym roku wyszła debiutancka płyta zespołu pt. "True". Materiał muzyczny zawarty na krążku usłyszymy w Mrągowie!

Informacje o biletach wstępu na koncert można uzyskać w Mrągowskim Centrum Kultury lub na stronie internetowej www.mck.mragowo.pl.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5