KOBIECYM OKIEM: Romantyczni piraci [FELIETON]

2021-09-26 14:00:00(ost. akt: 2021-09-25 12:19:09)
Serce Davy'ego Jonesa zamknięte w skrzynce

Serce Davy'ego Jonesa zamknięte w skrzynce

Autor zdjęcia: Materiał promocyjny

Oglądaliście może "Piratów z Karaibów"? W jeden z części był cudowny motyw miłości, gdzie pirat Davy Jones podarował swojej ukochanej - bogini Calypso - najpiękniejszy prezent na świecie - swoje serce. Dosłownie, zamknięte w małej skrzynce. Miała go strzec, bo to był jedyny możliwy sposób na zabicie korsarza.
Ja tak właśnie widzę miłość - partner daje ci swoją najdelikatniejszą, najwrażliwszą część siebie i ty decydujesz czy go zniszczysz czy wzmocnisz i będziesz chronić.

Czasami wystarczy jedno słowo za dużo, by serce ukochanej osoby przestało bić. I najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że samotni jesteśmy pozornie niezniszczalni, a raczej możemy tylko sami siebie unicestwić… Natomiast wiążąc się z kimś składamy swoje Psyche w ręce obcej nam osoby.

Dlatego tę prawdziwą miłość od tej toksycznej można poznać po tym czy on/ona uderza w nasze najczulsze miejsca. Bo tylko partner wie, gdzie leży serce.

Najpiękniejsza rada, jaką dostałam od pary zakochanej w sobie od 40 lat - DARIA, NIGDY NIE KŁADŹ SIĘ SPAĆ Z NIEROZWIĄZANYMI SPRAWAMI I NIE KŁÓĆ SIĘ O DROBIAZGI.

I wiecie co? Ja w tej skrzynce to chyba dostawałam zawsze karnego k....a, a nie serce… I to prosto z AliExpress.

FatKeller


O AUTORCE:
Fot. Piotr Arnold fotografia
Daria Keller (bo tak naprawdę się nazywa), chociaż większość osób mówi po prostu - FATKELLER - absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja instruktor fitness, trener personalny oraz dietetyk. Po 9 latach w szkole sportowej w Mrągowie, pływając na żaglówkach i windsurfingu nauczyła się, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces - co codziennie pokazuje swoim klientom w FatKeller - Studiu Fitness Online - ale podkreśla, że na treningu trzeba przede wszystkim czuć (oprócz mięśni) dobrą zabawę i przyjemność z tego co się robi, bo bez tego jest nudno... więc próbuje tą pasje przelać na swoje Fatkillerki! Trzy lata pracy w szkole rodzenia, pozwoliły na zdobycie praktyki z kobietami w ciąży na tyle potężnej, że nauczyła się tam trzech rzeczy:
1. Kobieta w ciąży powinna ćwiczyć, jeżeli chce łatwiej przejść samą ciążę i poród.
2. Kobieta w ciąży ma zawsze rację.
3. Kobieta w ciąży ćwiczy podwójnie...
Dzięki swojej pracy codziennie rozmawia z dziesiątkami kobiet, o których pisze miedzy innymi w swoich felietonach. Daria prywatnie mówi do siebie "Daria, ty super pogromco tłuszczu! Jaki dziś będzie piękny fit dzień, bo znów zabierzemy dziewczynom po parę centymetrów z obwodów i napiszemy o tym dniu KOBIECYM OKIEM"2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5