MCK szuka muzycznych perełek

2021-05-23 12:00:00(ost. akt: 2021-05-21 10:40:57)
Ubiegłoroczną Otwartą Scenę na Molo wygrał mrągowski Merystem

Ubiegłoroczną Otwartą Scenę na Molo wygrał mrągowski Merystem

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Mrągowskie Centrum Kultury wciąż przyjmuje zgłoszenia wykonawców na dwa muzyczne konkursy. Zwycięzcy staną przed szansą zagrania m.in. na Pikniku Country.
Ruszamy z drugą edycją OTWARTEJ SCENY NA MOLO, w której publiczność wybiera swojego muzycznego faworyta! Czekamy na wszystkich spragnionych muzycznych wrażeń – grających, śpiewających oraz tych dla których muzyka jest pasją! Do wygrania nagroda pieniężna w postaci 1000 zł brutto oraz możliwość wystąpienia na jednej z imprez realizowanych przez Mrągowskie Centrum. Uczestnicy Otwartej Sceny zgłaszają 4 piosenki w dowolnej stylistyce- łączny czas prezentacji nie powinien przekroczyć 20 min. Na zgłoszenia czekamy do 1 czerwca!

Wykonawców muzyki country zachęcamy do udziału w PRZEPUSTCE DO MRĄGOWA, której celem jest uaktywnienie sceny muzyki country i promocja najlepszych wykonawców grających ten gatunek. Przedsięwzięcie skierowane jest do zespołów i solistów z towarzyszeniem zespołu (powyżej 16 roku życia). Czekamy na nagrania zawierające 3 utwory (standard amerykański, piosenkę wybraną z Kanonu Polskiego Country - do pobrania na www.mck.mragowo.pl oraz utwór dowolny). Spośród wszystkich zgłoszeń jury powołane przez organizatora wytypuje trzech wykonawców, którzy zaprezentują się podczas sobotniego koncertów Pikniku Country w Mieście, tj. 24 lipca 2021 r. Gwarantujemy wykonawcom wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł brutto oraz jeden bezpłatny nocleg. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca!

Organizatorzy2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5