Polska sieć pizzerii Gruby Benek oferuje bezpieczny biznes w czasie pandemii

2021-04-01 10:46:28 (ost. akt: 2021-04-01 11:50:25)   Artykuł sponsorowany
Czy można zarabiać na gastronomii w trakcie pandemii? Sieć pizzerii Gruby Benek udowadnia, że tak! Cały czas dynamicznie się rozwija i szuka chętnych do poprowadzenia kolejnych lokali – teraz również w naszym mieście.
Trzeba przyznać, że pandemia koronawirusa dotknęła branżę gastronomiczną wyjątkowo ciężko. Okazuje się jednak, że są sieciowe koncepty gastronomiczne odporne na pandemię. Jak to możliwe?

- Lata doświadczenia w branży, przemyślana oferta, produkt, który uwielbiają wszyscy i szybka dostawa – mówi Katarzyna Włodarczyk-Pięta, odpowiedzialna za rozwój sieci pizzerii Gruby Benek. – Wiem, brzmi jak frazes, ale wszystkie nasze lokale świetnie radzą sobie w trakcie pandemii i kwarantanny, a my ciągle otwieramy kolejne!

Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii z kilkudziesięcioma lokalami w całej Polsce. W minionym roku powiększyła się o pięć placówek, a teraz szuka partnerów, którzy poprowadzą kolejne – również w naszym mieście. Ale czy inwestowanie w gastronomię w trakcie pandemii może być bezpieczne?

Dziś, po roku funkcjonowania w covidowej rzeczywistości, wiemy ze tak.
Po 20 latach na rynku wiemy już z całą pewnością, że nasz model biznesowy jest odporny na kryzysy w gastronomii – również ten obecny. Pizza jest uniwersalnie lubianym produktem, a my od zawsze specjalizowaliśmy się w dostawach do klienta, które stanowiły nawet 60 - 70% sprzedaży naszych lokali. Kwarantanna niewiele dla nas zmieniła.

Obrazek w tresci


Firma dodatkowo uzupełnia ofertę swoich lokali o inne popularne produkty – burgery i smażone kurczaki BenKura. Dzięki temu oferta pizzerii jest jeszcze bardziej elastyczna i uniwersalna. Przystępność cenowa sprawia, że każdy klient znajdzie tu coś dla siebie, a sprawny system szybkich dostaw pozwala realizować wiele zamówień każdego dnia.

W 2020 roku otwartych zostało pięć nowych lokali Gruby Benek, w tym jeden w okolicznej Lubawie – to bardzo dobry wynik jak na środek pandemii. W tym roku firma planuje go pobić. – Obecnie szukamy nowych partnerów, którzy chcą otworzyć i po prowadzić własne pizzerie naszej sieci w ramach rozwijanego przez nas systemu franczyzowego. – wyjaśnia Katarzyna Włodarczyk-Pięta. – Każdemu franczyzobiorcy zapewniamy pełne wsparcie na etapie otwierania pizzerii i przez cały czas jej prowadzenia – od kwestii organizacyjnych i zakupowych, po szkolenia pracowników i działania marketingowe. Samo otwarcie nowej pizzerii wspieramy usługami o wartości 20 tysięcy złotych!

Ofertę kierujemy również do przedsiębiorców prowadzących lokale gastronomiczne, którzy zostali dotknięci skutkami pandemii; a którzy chcieliby rozwijać się i dalej działać w branży gastronomicznej. Dołączenie do sieci daje gwarancję przetrwania w tych trudnych czasach, zapewnia możliwość pozyskania nowej grupy klientów oraz co najważniejsze otrzymania wsparcia marketingowego, na które pojedynczy podmiot nie mógłby sobie pozwolić.
Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc otworzyć własną pizzerię Gruby Benek?

Obrazek w tresci


Przede wszystkim trzeba posiadać lokal o powierzchni minimum 70 metrów kwadratowych (może być wynajmowany) oraz kapitał na jego remont, adaptację i wyposażenie w kwocie około 150 tys. złotych. Do tego dobre chęci, gotowość do pracy i… to właściwie tyle. ¬– Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii ani prowadzeniu własnej firmy. – wyjaśnia Katarzyna Włodarczyk-Pięta – To nasza rola, aby przygotować franczyzobiorcę do prowadzenia lokalu. Uczymy naszych partnerów wszystkiego, czego potrzebują wiedzieć, szkolimy ich i personel i służymy pomocą i wsparciem na każdym etapie współpracy.

Osoby zainteresowane współpracą z siecią pizzerii Gruby Benek mogą dowiedzieć się o niej więcej ze strony www.franczyza.grubybenek.pl lub uzyskać więcej informacji dzwoniąc pod numer: 509 000 056.

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Włodarczyk-Pięta
e-mail: katarzyna@grubybenek.pl
tel. 509 000 056

O sieci pizzerii Gruby Benek
Gruby Benek to ogólnopolska sieć pizzerii zrzeszająca kilkadziesiąt lokali prowadzonych przez niezależnych Partnerów w ramach rozwijanego przez markę systemu franczyzowego. Podstawą oferty lokali sieci jest wyjątkowa, autorska pizza w amerykańskim stylu, którą wyróżnia puszyste ciasto o unikatowej recepturze i smaku, innowacyjna technologia wypieku i najwyższej jakości składniki. Uzupełnieniem oferty są świetne BenBurgery z kotletami ze 100% wołowiny i BenKura, czyli pyszne, smażone kawałki kurczaka w autorskiej panierce.

Atrakcyjna oferta asortymentowa dla klientów, unikatowe receptury, nowoczesne zaplecze technologiczne oraz pełna standaryzacja wszystkich obszarów funkcjonowania lokali dają pizzeriom Gruby Benek przewagę konkurencyjną, dzięki której z marka z powodzeniem działa na rynku gastronomicznym od ponad 20 lat. Nowoczesne rozwiązania wprowadzane w zakresie wystroju lokalu, technologii produkcji, marketingu i przede wszystkim oferty dla gości zapewniają stały i dynamiczny rozwój sieci.

Obrazek w tresci

System franczyzowy Gruby Benek, który pozwala na otwarcie własnego lokalu w ramach sieci to pomysł dla osób niezależnych i przedsiębiorczych, zmęczonych pracą na cudzy sukces. Siła ogólnopolskiej sieci ze sprawdzonym know-how i ogromnym doświadczeniem w branży pozwalają ograniczyć ryzyko związane z rozpoczynaniem własnej działalności. Profesjonalne wsparcie specjalistów z centrali Grubego Benka, atrakcyjne warunki współpracy z dostawcami oraz elastyczność rozwiązań biznesowych dają partnerom sieci pewność i bezpieczeństwo w prowadzeniu własnej działalności.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie www.grubybenek.pl.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5