Bal karnawałowy w „Słonecznym Zakątku”

2021-02-19 20:09:55 (ost. akt: 2021-02-19 20:28:27)
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu wrażeń i radości.
W naszym „Słonecznym Zakątku” w Pieckach bal karnawałowy odbył się 11 lutego 2021r. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek: Spider-Mana, Batmana, wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, dinozaurów, pidżamersów, biedronki idt. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.


Po śniadaniu każda grupa w swojej sali zaczynała zabawę. Były to różnego rodzaju konkursy, przeplatane tańcami, a także poczęstunek dla wszystkich dzieci. Bal odbył się w tłusty czwartek, także nie zabrakło pysznego pączka w czasie lub po balu.

Udekorowane sale, balony, wszędzie kolorowo i bardzo wesoło.

Wszystkim udzielił się nastrój balu karnawałowego. Panie również przebrały się za postacie z bajek i tak samo dobrze bawiły się z dziećmi.


Cały dzień minął w cudownej atmosferze , wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Wszystkie dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślne tańce przy pięknej muzyce.

Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Marta Jurek2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5