Country i rock zakończyły mrągowski weekend [GALERIA]

2020-07-27 12:19:39 (ost. akt: 2020-07-27 13:13:28)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Trzy dni muzycznych wydarzeń w Mrągowie dobiegły końca. Ostatni dzień upłynął w rytmach country i rocka. Zobaczcie co działo się tego dnia w Mrągowie.
Tradycją każdego Pikniku Country jest parada motocykli i samochodów. Niestety w tym roku z uwagi na obowiązujące obostrzenia oficjalne wydarzenie nie mogło dojść do skutku. Wielbiciele motoryzacji wzięli jednak sprawy w swoje ręce i ruszyli na mrągowskie ulice wzbudzając zainteresowanie przechodniów.

Na zakończenie Pikniku Country odbyły się koncerty na Pl. Unii Europejskiej. Na scenie wystąpiła m.in. Karolina Jastrzębska z zespołem The Lucky Ones.

Suplementem do muzycznego święta amerykańskiej muzyki był Festiwal 12 Godzin - Serce Mazur. Jego inicjatorem jest Fundacji Dla Transplantacji – Zostaw Serce na Ziemi, która m.in. zbiera fundusze na zakup zaawansowanego sprzętu służącego do transportu pobranego do przeszczepu serca, pozwalający na wydłużenie przydatności organu do wszczepienia z 4 do 12 godzin. Na scenie wystąpił HLA4Transplant - zespół rockowy, zbrojne ramię Fundacji dla transplantacji, promujący koncertami ideę transplantacji, którego założycielem jest dr n. med. Zygmunt Kaliciński, kardiochirurg, transplantolog. Atmosferę Pikniku Country przedłużył zespół Alabama Band w składzie z pochodzącym z Mrągowa basistą Krzysztofem Dyczkowskim. Gwiazdą koncertu była legenda polskiego rocka - IRA.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. mieszkaniec #2953068 | 89.229.*.* 27 lip 2020 12:53

    To był Piknik?!Śmiechu warte..Żal,że te miasto tak upada!!

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5