Sportowcy z naszego powiatu liczą na Wasze głosy

2020-02-06 12:00:00 (ost. akt: 2020-02-06 13:01:45)
Triumfatorzy poprzedniej edycji

Triumfatorzy poprzedniej edycji

Autor zdjęcia: archiwum redakcji

Ostatnia prosta przed finałem 59. Plebiscytu Sportowego Gazety Olsztyńskiej! Wśród nominowanych znalazło się 12 zawodników i klubów z naszego powiatu.
Mają szanse? Jak w życiu: jedni mniejsze, inni większe. Niesłychanie ważne w tym wyścigu jest jednak wsparcie ze strony kibiców. To ich głosy (czy to oddawane dzięki kuponom znajdującym się w wydaniach papierowych Gazety Olsztyńskiej, czy też poprzez SMS) zadecydują bowiem o tym, kto wzniesie prestiżową statuetkę. Najpopularniejsi sportowcy Warmii i Mazur zostaną wyłonieni 22 lutego, podczas wielkiego Balu Sportu i Biznesu w Olsztynie. Ostateczny termin oddawania głosów upływa 7 lutego.

Kogo z naszych możemy wesprzeć w tym plebiscytowym boju (SMS pod numer 7248/2,46 zł brutto)?

O miejsce w "złotej dziesiątce" najpopularniejszych sportowców województwa walczą m.in. eksperci od bojerów spod szyldu MKŻ Mikołajki: Robert Graczyk (SMS o treści: go.sp.15) oraz Tomasz Zakrzewski (go.sp.70).
Niezwykle ciekawie prezentuje się także wyścig o tytuł Najpopularniejszego Piłkarza Roku. Barwy naszego powiatu w tym zestawieniu reprezentują Łukasz Gawliński (Kłobuk Mikołajki, go.pr.14), Michał Januszkiewicz (Żagiel Piecki, go.pr.21), Adrian Styliaras (Salęt Boże, go.pr.66) i Piotr Wypniewski (Mrągowia Mrągowo, go.pr.82).
Na miano Sportowego Wydarzenia Roku ma ponadto niemałą szansę związany z Mikołajkami Rajd Kormoran (go.swr.12). Nasz powiat wyraźnie obecny jest również w kategorii Klub Roku, o co zadbały: As Mrągowo (go.ks.3), Baza Mrągowo (go.ks.10), Mazury Mrągowo (go.ks.56), MKŻ Mikołajki (go.ks.60) i Mrągowia Mrągowo (go.ks.68).

Warto głosować! Każdy, kto wysłał plebiscytowy kupon, ma szansę wygrać aż 20 tys zł (sponsorem tej nagrody jest Bank Citi i Citi Handlowy). Jeden z nadawców sms-ów otrzyma natomiast bony zakupowe o wartości 5000 złotych do wykorzystania w Galerii Warmińskiej!

Kamil Kierzkowski2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5