Ten złotnik śledzi trendy w jubilerstwie

2019-03-26 10:54:48(ost. akt: 2019-03-28 14:45:18)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: archiwum firmy

Wiele lat temu Marilyn Monroe śpiewała, że kobiety kochają diamenty, jednak na co dzień chętnie noszą też inne ozdoby. Do codziennych stylizacji doskonale pasuje biżuteria ze złota i srebra – elegancka, ale jednocześnie nonszalancka, odpowiednia dla osób wyluzowanych, buntowników, ale i profesjonalistów.


W ostatnich latach pojawił się trend zakupów on-line i jak w przypadku np. elektroniki jest to bardzo wygodne rozwiązanie to biżuterię zdecydowanie najprzyjemniej kupuje się w stacjonarnym salonie. W Zakładzie Złotniczym na ul. Szkolnej 6 w Mikołajkach można nabyć produkty gotowe jak i zamówić spersonalizowaną biżuterię. Od początku działalności Zakład Złotniczy śledzi światową modę i trendy w jubilerstwie. Mistrzowskie kwalifikacje właściciela i pracowników firmy dają efekty w postaci wyrobów, których wzornictwo i wykonanie będzie miłym zaskoczeniem.

Firma od lat specjalizująca się w usługach złotniczych, oprawie kamieni, naprawie oraz sprzedaży biżuterii złotej i srebrnej oraz wykonywaniu biżuterii z powierzonego materiału także na specjalne zamówienia, realizując biżuterię na podstawie projektu klienta.

— Często zdarza się, że nasza ukochany łańcuszek — który ma dla nas ogromną wartość nie tyle materialną co sentymentalną – się zniszczy, rozerwie — mówi Kryspin Zejer, właściciel zakładu. — Nasz zakład oferuje lutowanie złota i srebra, zmiana rozmiaru oraz przerabianie starej biżuterii. Jest to w takim przypadku doskonałe rozwiązanie — dodaje.

Biżuteryjne zakupy to świetna propozycja jednak nie tylko dla osób, które kochają piękne ozdoby i uważają, że tylko biżuteria może być idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. Biżuteria, najlepiej spersonalizowana to doskonały prezent dla bliskiej osoby - przypadnie do gustu nie tylko kobietom, ale również i dziewczynkom czy nastolatkom.

W ofercie zakładu znaleźć można m.in.:
— pierścionki
— zawieszki
— łańcuszki
— naszyjniki
— bransoletki
— kolczyki

Wszystkie produkty są pięknie wykonane, a w dodatku dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzenia!


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5