Skonieczka strzela w każdym meczu

2018-08-26 12:11:12(ost. akt: 2018-08-26 14:38:19)

Autor zdjęcia: facebook.com/MksBudextanMragowiaMragowo/

Pięć goli w czterech meczach - taki jest na razie bilans napastnika Mrągowii Mateusza Skonieczki. Jego drużyna zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli IV ligi.
Podczas czwartkowego (23.08) posiedzenia Komisji Dyscyplinarnej WMZPN podjęto decyzję o anulowaniu żółtej kartki Mateuszowi Skonieczce. Napastnik Mrągowii otrzymał ją w meczu z Jeziorakiem Iława. Dwa dni później to on rozpoczął strzelanie bramek na stadionie miejskim w Mrągowie. Snajper MKS trafił do bramki rywala w 68. minucie. W 86. było już 2:0 dla gospodarzy, a na listę strzelców wpisał się tym razem Łukasz Kuśnierz, który przed przerwą nie wykorzystał karnego.

Goście odpowiedzieli jedynie bramką Grzegorza Kulpaka w doliczonym czasie gry. Zawodnik Tęczy pokonał Marcina Marszałka z rzutu karnego.

W sobotnim meczu w A-klasie Żagiel Piecki, który jeszcze w poprzednim sezonie grał w okręgówce, przegrał wyjazdowe spotkanie z Kowalakiem Kowale Oleckie 2:3. W niedzielę swoje mecze rozgrywać będą pozostałe nasze drużyny. Kłobuk Mikołajki podejmie u siebie Start Kruklanki (godz. 14:00), natomiast Salęt Boże zagra derbowe spotkanie z Falą Warpuny (godz. 16:00).

Więcej o piłkarskich zmaganiach na naszych boiskach w czwartkowym Kurierze.