Rydwągi z piłkarskim pucharem wójta

2018-08-14 12:51:28 (ost. akt: 2018-08-14 13:51:32)

Autor zdjęcia: archiwum gminy

W miniony weekend na boisku gminnym w miejscowości Gązwa odbył się finał piłkarskich rozgrywek o Puchar Wójta Gminy Mrągowo.
Pierwsze miejsce w turnieju w Gązwie zajęła drużyna z Lembruka, która wygrała też premierowe zawody o tegoroczny puchar wójta. Rozegrano je 6 maja w Szestnie. 3 maja w Bożem zwyciężyli reprezentanci Rydwąg, a 8 lipca w turnieju w Grabowie królowali piłkarze z Szestna.

Podczas tegorocznych rozgrywek nie zabrakło walki i sportowych emocji. W całym turnieju najlepszą drużyną okazała się ekipa z Rydwąg. Drugie miejsce zajęła drużyna z Lembruka, a trzeci był team z Szestna.

Najczęściej do siatek rywala trafiali ex aequo Mateusz Nicewicz z Rydwąg oraz Adam Wandyk z Gązwy. Obaj snajperzy ustrzelili po 16 bramek. Za nimi uplasował się Wiktor Suwezda, reprezentujący Szestno.

Organizatorem turnieju był wójt gminy Mrągowo.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5