Zabawa stulecia w Polską Noc Kabaretową

2018-08-09 07:53:41 (ost. akt: 2018-08-09 08:08:32)
Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju

Autor zdjęcia: Ewa Lubińska

Polska Noc Kabaretowa ponownie zagości w Mrągowie. W poniedziałek 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos wystąpią Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec i niezrównany Igor Kwiatkowski. W roli prowadzacych tym razem Kabaret Moralnego Niepokoju.
Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Organizatorzy tradycyjnie zaskakują składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią publiczność do łez.

— Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy — zapowiadają organizatorzy. Polska Noc Kabaretowa to niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu .

Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.

Szczegóły:
Zabawa stulecia - Świętujemy 100-lecie Niepodległości
Polska Noc Kabaretowa 2018
13.08.2018, godz. 19:00 — Mrągowo, amfiteatr nad jeziorem Czos
Bilety dostępne na adria-art.pl lub w Centrum Kultury i Turystyki (recepcja)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5