Mięsożerny Kacper Ruciński na scenie mrągowskiego klubu

2018-08-02 20:09:20 (ost. akt: 2018-08-02 20:12:08)

Autor zdjęcia: Fot. Daria Zarówna Photography

Na scenie „Stand-Up w Ceglanej” tym razem stanie Kacper Ruciński. To komik, który zaliczany jest do Wielkiej Trójki Stand-Uperów, obok Abelarda Gizy i Katarzyny Piaseckiej. Kacper przyjeżdża do Mrągowa ze swoim najnowszym programem pod tytułem "Bóg jest mięsożerny".
Ruciński to komik uprawiający tzw. Stand-Up Comedy. Jest aktorem, improwizatorem, konferansjerem - ogólnie „spoko facet”. Mieszka w Trójmieście, pochodzi z Malborka. Posiada geny średniowiecznych rycerzy. Jego orężem stały się błyskotliwe pointy, charyzma i poczucie humoru. Pewny siebie, bezczelny i niesympatyczny, tak Kacper odpowiada, pytany o swoje trzy największe zalety. Już od najmłodszych lat związany ze sceną, od kilku lat związany ze stand up-em. Jak powtarza: bawienie ludzi to jego największe hobby. Pojeździł po festiwalach, na których zdobywał nagrody.

W sobotę 11 sierpnia wystąpi w restauracji Ceglana w Mrągowie. W roli supportu pojawi się Piotr Zola Szulowski, program poprowadzi niezawodny Arkadiusz Jaksa Jakszewicz. Początek o godz. 20.

Uwaga! Program przeznaczony wyłącznie dla widzów dorosłych.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5