Bez „prawka”, jak bez ręki. Wybieramy „ELkę na 6”

2018-06-08 16:00:00(ost. akt: 2018-06-08 12:24:17)
Szkoła Jazdy

Szkoła Jazdy

Autor zdjęcia: Przemysław Getka

Powodów, dla których naprawdę warto mieć prawo jazdy, jest wiele. Niezależność, komfort i możliwość zabrania sporego bagażu to tylko niektóre z plusów posiadania "prawka". Trwa nasz plebiscyt Elka na 6. Wybierz najlepszą szkołę.
W rankingu powiatowym prowadzi obecnie Ośrodek Szkolenia Kierowców „Dwójka“ z Wyszemborka (gm. Mrągowo). Szkoła ta od ponad roku szkoli kierowców, choć Maciej Żyrkowski ma wieloletnie doświadczenie, bo sam uczy jeździć od 2004 roku. Jak mówi: — Zainteresowanie jest spore. Jesteśmy chyba najmłodszą szkołą w regionie, ale na brak chętnych do nauki nie narzekamy. W dzisiejszych czasach bez prawa jazdy, to jak bez ręki.

— Z kursantami staramy się jeździć głównie po Olsztynie, gdzie i tak ostatecznie odbywa się egzamin. W Mrągowie spędzamy może 2-3 godziny, gdy ktoś potrzebuje zyskać trochę pewności. Co prawda jeździ się u nas bardzo dobrze, ale wolimy przygotować kursantów na egzamin w trudniejszych warunkach. W naszej szkole mamy też samochód z automatyczną skrzynią biegów, więc jeśli ktoś czuje się lepiej za kierownicą automatu, to ma u nas taką możliwość.

Zachęcamy wszystkie szkoły jazdy do zgłaszania się do plebiscytu „ELka na 6”. Głosowanie potrwa do 5 lipca do godz. 23.59. Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie gazetaolsztynska.pl. Tytuł powiatowy przyznamy wtedy, kiedy w plebiscycie wezmą udział minimum trzy szkoły z powiatu. Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne. Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM oraz na stronach internetowych Grupy WM.Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5