Ta kampania jest dobrą inwestycją w nasze dzieci

2018-04-12 18:25:06(ost. akt: 2018-04-12 18:54:32)

Autor zdjęcia: KPP w Mrągowie

Panie ze służb mundurowych dołączyły do kampani społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Na zaproszenie Biblioteki Miejskiej mrągowskie policjantki oraz przedstawicielka Nadleśnictwa Mrągowo czytały przedszkolakom wiersze Wandy Chotomskiej.
- Założeniem kampanii jest dwudziestominutowe, codzienne czytanie dzieciom, propagowane jako mądry sposób spędzania czasu z dziećmi i najlepsza inwestycja w ich przyszłość - uważa mł. asp. Dorota Kulig, oficer prasowy KPP w Mrągowie. - Policjanci bardzo chętnie włączyli się w tę akcję, ponieważ przedsięwzięcie to wpisuje się w szeroko pojmowaną profilaktykę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Wspólne czytanie jest formą mądrego kontaktu z dzieckiem i doskonałą metodą wychowawczą. Dziecko czuje się wtedy ważne i kochane. Warto pamietać, że poprzez głośne czytanie dziecky bajek dobranych do jego wieku, podnosimy ogólny poziom kultury i wiedzy oraz wspieramy jego życie emocjonalne.

źródło: KPP

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5