Policja wspiera z potrojoną siłą

2017-12-23 17:00:00(ost. akt: 2017-12-25 10:16:00)
Rodzice Mikołaja, Liwii i Mai otrzymali z komendy powiatowej w Mrągowie naprawdę duże wsparcie.

Rodzice Mikołaja, Liwii i Mai otrzymali z komendy powiatowej w Mrągowie naprawdę duże wsparcie.

Autor zdjęcia: KPP Mrągowo

Policjanci z Mrągowa pokazali, że nie tylko dbają o nasze bezpieczeństwo na ulicach miasta. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia pochylili się nad potrójnym szczęściem jednej z mrągowskich rodzin. Potrójnym i to dosłownie.
Jak się okazuje policyjna służba nie polega tylko na pomocy drugiemu człowiekowi. — Na co dzień często pomagamy osobom, które są pokrzywdzone przemocą czy przestępstwem. Tym razem jednak mieliśmy okazję obdarować pomocą „potrójne szczęście”, które przyszło na świat w jednej z mrągowskich rodzin — mówią mrągowscy policjanci.

Podobno trojaczki rodzą się raz na 6,5 tys. porodów. — Nie każdemu zdarza się w życiu poznać trojaczki, ale my mieliśmy cudowną okazję poznać Mikołaja, Maję i Liwię — mówią. Ten ogrom szczęścia dziewięć miesięcy temu urodził się małżeństwu z Mrągowa. Wiedząc, że potrójne szczęście to też potrójne koszty, policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Mrągowie postanowili, chociaż w niewielkim stopniu odciążyć rodziców z wydatków, szczególnie przed świętami.

— Zorganizowaliśmy pośród nas zbiórkę pieniężną, którą przeznaczyliśmy głównie na tak ważne produkty, jak mleko i pieluszki, które jak każdy rodzic wie pochłaniają bardzo dużą część domowego budżetu — mówi mł. asp. Dorota Kulig, oficer prasowy mrągowskiej komendy. — Serdecznie dziękujemy wspaniałej i pełnej skromności rodzince, która przyjęła naszą pomoc. Jeszcze raz życzymy im wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt.

Po takiej akcji niewykluczone, że mrągowskie trojaczki wstąpią kiedyś do policji...

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5