Kolędowanie z Enejem w mrągowskim CKiT

2017-11-30 17:39:06 (ost. akt: 2017-11-30 15:02:56)
Zespół Enej wystąpi w Mragowie 5 stycznia.

Zespół Enej wystąpi w Mragowie 5 stycznia.

Autor zdjęcia: Paweł Kicowski

Kilka dni po Nowym Roku mrągowskie Centrum Kultury i Turystyki zaprasza na "Kolędowanie z Enejem".
“Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Impreza odbędzie się 5 stycznia 2018 roku o godz. 18. Bilety są do nabycia w recepcji Centrum Kultury i Turystyki oraz w systemie Ekobilet.

Źródło: CKiT

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5