Wystawa fotografii mrągowskiej młodzieży w Kętrzynie

2017-09-06 11:00:00(ost. akt: 2017-09-06 11:33:06)
Biblioteka Miejska w Mrągowie oraz KSFF FOTO MX serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „Szkiełko i oko”, który odbędzie się w czwartek, 7 września 2017 r. o godz. 17:00 w Galerii Kętrzyńskiego Centrum Kultury w Kętrzynie.
Wystawa jest efektem wakacyjnych warsztatów fotograficznych zorganizowanych przez Bibliotekę Miejską w Mrągowie. Warsztaty przeznaczone były dla młodych pasjonatów fotografii, którzy chcieli przyswoić i poszerzyć wiedzę dotyczącą fotografii. W ten sposób młodzież odkrywała nowe pasje i rozwijała wyobraźnię. Zajęcia prowadzili doświadczeni fotografowie – Lucjan Mikulski oraz Mirosław Kleczkowski – członkowie Kętrzyńskiego Stowarzyszenia Fotograficzno-Filmowego „Foto mx”.

Ekspozycja „Szkiełko i oko” obejmuje trzy tematy będące efektem warsztatów fotograficznych. Pierwsza to portfolio uczestników, czyli zdjęcia plenerowe oraz studyjne. Druga porusza problemy uzależnień. Zatytułowana „Nie piję – jestem” , została zainscenizowana i wykonana przez uczestników warsztatów. Natomiast trzecia to „Bajkowy świat dzieci”, który przygotowała jedna z uczestniczek warsztatów, Magdalena Siwek.

Autorzy wystawy:
Dominika Brodzik
Łukasz Ropiak
Klaudia Gąsior
Magdalena Siwek
Bartek Olender
Liwia Kozłowska
Michał Bałdyga
Amelia Daszkiewicz
Katarzyna Aleksandrowicz


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5