Mistrzostwa Bazy Mrągowo - medale rozdane!

2016-10-12 12:00:00(ost. akt: 2016-10-12 18:03:03)

Autor zdjęcia: Grzegorz Wejkuć

W dniach 7-9 października , na wodach jeziora Czos, odbyły się coroczne regaty o Mistrzostwo Bazy Mrągowo.
Jak co roku na starcie stawiło się około 300 zawodników z całej Polski i z zagranicy. Rywalizacja odbywała się w klasach Optymist, L'Equipe, Laser, 29-er, 420, 470, Techno 293, RSX oraz w Jachtach Kabinowych.

Trzy dni regat przy bardzo niskiej temperaturze i deszczu pokazały, że żeglarze mają twarde charaktery i niestraszna im niepogoda.
Na szczęście organizatorzy stanęli na wysokości zadania i wspólnie z rodzicami dbali o to, aby zmarznięci żeglarze, po zejściu z wody, mieli ciepły posiłek. Gorąca zupa, grill i ciasta pieczone przez rodziców pomagały zmarzniętym zawodnikom "stanąć na nogi".

Jednocześnie z Mistrzostwami Bazy Mrągowo rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Warmińsko- Mazurskiego w klasach Techno 293, RSX i 29-er.
Uroczyste zakończenie tradycyjnie odbyło się w Mrągowskim CKIT.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji regat.

Do zobaczenia za rok!
Tomasz Stefański


DOKŁADNE WYNIKI DOSTĘPNE tutaj

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5