Podsumowanie tygodnia strażackiego: wyciek paliwa na stacji benzynowej

2016-10-05 09:09:37 (ost. akt: 2016-10-05 09:16:08)

Autor zdjęcia: st. kpt. Mariusz Kozakiewicz ( KP PSP Mrągowo)

W ubiegłym tygodniu straż pożarna zanotowała 6 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy z instalacji wykrywania pożarów w likwidacji których brało udział 9 zastępów straży pożarnej w obsadzie 34 strażaków.
W Mrągowie strażacy przy pomocy miernika wielogazowego sprawdzali czy w mieszkaniu występuje tlenek węgla. Na szczęście obawy mieszkańców nie potwierdziły się, ale zalecono sprawdzenie stanu urządzeń grzewczych przez uprawnione osoby.

Strażacy z JRG Mrągowo interweniowali również na jednej ze stacji benzynowych na terenie miasta, gdzie doszło do uszkodzenia węża dystrybutora paliwowego i wycieku paliwa. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli rozlany na powierzchni kilku metrów kwadratowych olej napędowy. Do dwóch zdarzeń doszło na terenie gminy Piecki, gdzie strażacy prowadzili działania przy wypadku drogowym z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego. W wyniku zdarzenia poszkodowana została kierująca samochodem osobowym, która po udzieleniu pierwszej pomocy przez strażaków została przewieziona na dalszą obserwację do szpitala.

Strażacy z Piecek przy pomocy węży pożarniczych wydobyli jelenia , który ugrzązł w bagnie.
mł. bryg. Jarosław Jakubik
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5