Zawody Strzeleckie Klubu "SNAJPER" w Marcinkowie
2016-03-24 18:20:20(ost. akt: 2016-03-25 09:36:18)
W niedzielę, 20.03.2016 w Marcinkowie oraz w Kaczorach k. Ostródy odbyły się równolegle - łączone otwarte zawody strzeleckie, zorganizowane przez Klub Strzelecki "Snajper" z Mrągowa oraz Klub "Garda" z Ostródy.
Zawody rozpoczęły się o godz.10 i trwały do godz. 15.
Zawodnicy na strzelnicy w Marcinkowie zmierzyli się w 3 kategoriach:
- strzelanie z pistoletu sportowego bocznego zapłonu, 10 strzałów, do biatlonek,
- strzelanie z karabinu bocznego zapłonu, 10 strzałów, do biatlonek,
- strzelanie na czas ze strzelby gładkolufowej do celów metalowych.
Zawodnicy na strzelnicy w Marcinkowie zmierzyli się w 3 kategoriach:
- strzelanie z pistoletu sportowego bocznego zapłonu, 10 strzałów, do biatlonek,
- strzelanie z karabinu bocznego zapłonu, 10 strzałów, do biatlonek,
- strzelanie na czas ze strzelby gładkolufowej do celów metalowych.
Na turniej w Marcinkowie zapisało się 55 strzelców. Na uwagę zasługuje fakt, iż w kategorii strzelanie z pistoletu sportowego bocznego zapłonu zwyciężyła uczennica szkoły podstawowej nr 1 w Mrągowie – Anna Kozynko.
Wyniki łączne z obu strzelnic w poszczególnych kategoriach:
Pistolet sportowy - STRZELANIE DO BIATLONEK
I miejsce - KOZYNKO Anna - GARDA-Ostróda
II miejsce - ZIUZIA Stanisław - SNAJPER-Mrągowo
III miejsce - SAMOJŁO Paweł - gość
IV miejsce - KOZYNKO Rusłan - SNAJPER-Mrągowo
V miejsce - OLENDER Kamil - gość
VI miejsce - SZLANDROWICZ Sylwia - SNAJPER-Mrągowo
II miejsce - ZIUZIA Stanisław - SNAJPER-Mrągowo
III miejsce - SAMOJŁO Paweł - gość
IV miejsce - KOZYNKO Rusłan - SNAJPER-Mrągowo
V miejsce - OLENDER Kamil - gość
VI miejsce - SZLANDROWICZ Sylwia - SNAJPER-Mrągowo
Karabin sportowy - STRZELANIE DO BIATLONEK
I miejsce - ZYŚK Sebastian - gość
II miejsce - JANNASZ Karol - gość
III miejsce - ZUZGA Paweł - gość
IV miejsce - OLENDER Wojciech - gość
V miejsce - JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Michał - SNAJPER-Mrągowo
VI miejsce - POLUSIK Patrycja - gość
II miejsce - JANNASZ Karol - gość
III miejsce - ZUZGA Paweł - gość
IV miejsce - OLENDER Wojciech - gość
V miejsce - JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Michał - SNAJPER-Mrągowo
VI miejsce - POLUSIK Patrycja - gość
Strzelba gładkolufowa - STRZELANIE NA CZAS DO CELÓW METALOWYCH
I miejsce - ADAMSKI Darek - SNAJPER-Mrągowo
II miejsce - ZUZGA Paweł - gość
III miejsce - PIERSA Mateusz - gość
IV miejsce - OLENDER Kamil - gość
V miejsce - JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Michał - SNAJPER-Mrągowo
VI miejsce - OLENDER Wojciech - gość
II miejsce - ZUZGA Paweł - gość
III miejsce - PIERSA Mateusz - gość
IV miejsce - OLENDER Kamil - gość
V miejsce - JAROSZYŃSKI-WOLFRAM Michał - SNAJPER-Mrągowo
VI miejsce - OLENDER Wojciech - gość
Pełną listę wyników można POBRAĆ TUTAJ
Czytaj e-wydanie ">kliknij
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez