Strażackie podsumowanie tygodnia: pożary i wypadki drogowe

2016-02-09 11:20:17 (ost. akt: 2016-02-09 11:29:21)

Autor zdjęcia: asp. Grzegorz Szostek( KP PSP Mrągowo)

W pierwszym tygodniu lutego mrągowscy strażacy zanotowali 12 zdarzeń. W działaniach brało łącznie udział 18 zastępów straży pożarnej w obsadzie 75 strażaków.
Zanotowano 3 pożary, w tym pożar belki stropowej w budynku mieszkalnym w Cimowie, pożar śmieci w śmietniku kontenerowym w Mrągowie oraz pozostawione bez dozoru ognisko w Pieckach.

Strażacy interweniowali również przy 9 miejscowych zagrożeniach. Trzy razy interweniowali strażacy z Mikołajek, którzy otwierali drzwi do mieszkania na prośbę policji, sprawdzali przy pomocy sprzętu pomiarowego obecność tlenku węgla w jednym z obiektów oraz zabezpieczali nocne lądowanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przyleciał po pacjentkę. Strażacy dwukrotnie usuwali powalone drzewa i konary na drogę w Grabowie i Wierzbowie. Działania były prowadzone również przy dwóch wypadkach drogowych w Szestnie, gdzie samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo oraz w Mrągowie na ulicy Mrongowiusza, gdzie na łuku drogi samochód wypadł z jezdni i staczając się ze skarpy dachował. Na szczęście kierująca w tym przypadku pojazdem kobieta nie odniosła obrażeń.

W działaniach brało łącznie udział 18 zastępów straży pożarnej w obsadzie 75 strażaków.
mł. bryg. Jarosław Jakubik
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5