Tydzień w strażackich statystykach: dziecko ucierpiało w wypadku samochodowym

2016-01-19 12:03:30 (ost. akt: 2016-01-19 12:13:34)

Autor zdjęcia: mł. asp. Mateusz Rutkowski (KP PSP Mrągowo)

W dniach 11-17 stycznia mrągowscy strażacy zanotowali 8 zdarzeń. W działaniach brało łącznie udział 12 zastępów straży pożarnej w obsadzie 43 strażaków.
Zanotowano jeden pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego w Szestnie. Strażacy brali również udział w likwidacji 5 miejscowych zagrożeń. Wypompowywano wodę z piwnicy budynku mieszkalnego w Olszewie, dowożono wodę do gospodarstwa w Gronowie oraz sprawdzano zadymienie w jednym z budynków w Mrągowie. Atak zimy spowodował również 2 zdarzenia na drogach powiatu.

11 stycznia na drodze nr 16 w kierunku Mikołajek samochód osobowy marki Fiat zjechał z 7 metrowej skarpy i uderzył w drzewo. Samochodem jechał tylko kierowca, który nie odniósł obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Mrągowo, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja.

13 stycznia na ulicy Leśna Droga doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowało 5 osób . W wyniku wypadku jedno dziecko zostało przewiezione na obserwację do Szpitala Powiatowego w Biskupcu. Strażacy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu dziecku, zabezpieczyli samochody i miejsce zdarzenia. W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Mrągowo, Zespół Ratownictwa Medycznego i 2 radiowozy policji.

Zanotowano również 2 alarmy fałszywe w dobrej wierze. W działaniach brało łącznie udział 12 zastępów straży pożarnej w obsadzie 43 strażaków.
mł. bryg. Jarosław Jakubik
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Modus Odszkodowania #1940033 | 178.43.*.* 25 lut 2016 17:34

    Kancelaria Modus Odszkodowania z Olsztyna oferuje kompleksową pomoc w dochodzeniu odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych. 781 355 726

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5