Niespokojny tydzień w strażackich statystykach

2015-10-05 13:00:03 (ost. akt: 2015-10-05 13:04:05)

Autor zdjęcia: mł. asp. Sebastian Miciński

W ostatnim tygodniu na terenie powiatu mrągowskiego straż pożarna odnotowała 13 zdarzeń. Łącznie w działaniach w ubiegłym tygodniu uczestniczyło 18 zastępów straży pożarnych w składzie 71 strażaków.
Strażacy gasili 6 pożarów, w tym 2 suchej trawy w Mrągowie i Woźnicach, pożary sadzy w kominach w Woźnicach i Bobrówku, pożar suchego wrzosu w budynku gospodarczym w Woźnicach oraz pożar drzewa przy drodze w miejscowości Borowe.

Odnotowano również 7 miejscowych zagrożeń. Strażacy wypompowywali wodę z piwnicy budynku w Pieckach, 2 razy dowozili wodę do studni w gospodarstwach oraz pomagali Zespołowi Ratownictwa Medycznego w dotarciu do poszkodowanej osoby w trudnym terenie.

Strażacy prowadzili również działania przy trzech zdarzeniach drogowych. W Mrągowie przy ulicy Przemysłowej, gdzie samochód osobowy uderzył w drzewo. W Mrągowie na ulicy Wolności, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych oraz w Polskiej Wsi po uderzeniu samochodu osobowego drzewo.

Łącznie w działaniach w ubiegłym tygodniu uczestniczyło 18 zastępów straży pożarnych w składzie 71 strażaków.
mł. bryg. Jarosław Jakubik
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5