Doskonała zabawa na pikniku z innowacyjną gospodarką w Mrągowie

2015-09-20 17:21:20 (ost. akt: 2015-09-20 17:48:01)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Impreza rozpoczęła się w samo południe na Placu Unii Europejskiej w naszym mieście, a prowadził ją Robert Moskwa, znany z serialu "M jak Miłość". Dzień swym występem uświetnił Sylwester Karnafel, wokalista szantowego zespołu "Kochankowie Sally Braun". Na wszystkich przybyłych gości czekały darmowe przekąski i upominki.
Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych, którzy mogli bawić się w dmuchanym zamku oraz zjeżdżać z dmuchanej zjeżdżalni. Jeździć na samochodzikach oraz zjeść sporo waty cukrowej :). Ponadto w strefie cateringowej częstowano zestawami grillowymi oraz pajdami chleba ze smalcem.

Jedną z większych atrakcji dla dzieci był konkurs plastyczny, który został rozstrzygnięty pod koniec imprezy. Na wygranych czekały nagrody i gratulacje, a ich prace plastyczne mają się ukazać na stronie ministerstwa.

Koncert Sylwestra Karnafela w doskonały nastrój wprowadził natomiast dorosłych uczestników imprezy. Zgromadzona publiczność, choć nie było jej bardzo dużo, świetnie bawiła się podczas występu.

- Bardzo fajny koncert - mówi pani Aneta. - Cieszę się, że się na niego wybrałam. Wokalista ma świetny głos, aż chce się słuchać - dodaje kobieta.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5