Fantastyczna zabawa na Pożegnaniu Wakacji w Mrągowie

2015-08-30 10:19:36(ost. akt: 2015-08-30 10:53:29)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Wakacje powoli dobiegają końca. Wczoraj, 29 sierpnia żegnało je Mrągowo. Zabawa nad jeziorem Czos trwała niemal do północy. Publiczność bawiła się doskonale.
Pożegnanie wakacji rozpoczął szantowy koncert Romana Roczenia, który rozgrzał publiczność i wprowadził ją w doskonały nastrój.
- Jest świetnie - mówi Mirosław, 44 lata. - Do tej muzyki bawią się wszyscy - dodaje.

Po koncercie szantowym przyszedł czas na disco. Na deskach amfiteatru pojawił się zespół Maxx Dance, który nie pozwolił publiczności dłużej siedzieć na widowni. Niemal wszyscy zaczęli tańczyć, bawić się wspólnie z grupą. Cześć ludzi zeszła pod scenę. Choć w trakcie koncertu nie udało się uniknąć usterki technicznej i Maxx Dance stracił nagłośnienie, to muzycy pokazali jak z klasą wyjść z opresji. Problem po chwili udało się naprawić.
- Atmosfera jest super, jak na Disco pod Żaglami - mówi Natalia, 27 lat.
W amfiteatrze nie zabrakło widzów w żadnym wieku. Bawili się starsi, młodzież oraz dzieci. Każdy znalazł coś dla siebie.

Pomiędzy występami rozdano także nagrody dla zwycięzców Finału Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2015. Nagrody wręczała burmistrz Mrągowa, Otolia Siemieniec.

Zgromadzona publiczność mogła także podziwiać pokaz fajerwerków, który zakończył się gromkimi brawami zgromadzonych. Na koniec przygotowano imprezę The House of Electro Party na której zagrali Dj Mular i Dj Marcyk. Ich koncerty były idealnym zwieńczeniem wieczoru.


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Mrągowianin #1805017 | 5.172.*.* 30 sie 2015 22:58

  Jaki sens jest ściąganie człowieka, który gra i śpiewa muzykę szantową na pożegnanie lata w Mrągowie ? Takich ludzi zaprasza się do Giżycka. A wystarczyło zrobić, tak jak kiedyś, zwykłą potańcówkę do późnych godzin nocnych, jak za dawnych lat, rozdać w trakcie nagrody itd. Wyszłoby o wiele taniej niż zapraszać Maxx Dance, Człowieka z gdzie ta kieja a przy niech ten jacht. Robotę zrobili tylko DJ, ludzie którzy musieli tam być i pilnować wszystkiego. Frekwencja również nie powalała... Cóż, ale władza zrobiła, dała za darmo wstęp to na co tu narzekać ? Wszystkich tych, którzy mają jeszcze cierpliwość na to patrzeć i cieszyć się z tego co jest w Naszym pieknym Mrągowie podziwiam, że jeszcze nie wyjechali.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. NMR #1804725 | 89.229.*.* 30 sie 2015 12:01

   Sądząc po publiczności można pomyśleć ,że to festiwal kultury kresowej ...

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

  2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5