Uwiecznić chwilę - warsztaty Mateusza Klimka

2015-08-01 17:52:54(ost. akt: 2015-08-03 15:07:53)

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Przy pomocy obrazu możemy wiele opowiedzieć, bardzo często znacznie więcej niż za pośrednictwem słowa. Fotografia pozwala nam uchwycić ulotne chwile, ważne wydarzenia, wyjątkowe momenty. Dzięki niej możemy pokazać emocje, a nawet opowiedzieć historie. Tajemnice swojego warsztatu zdradził nam Mateusz Klimek - świetny fotograf z Mikołajek.
W piątek, 31 lipca w Mikołajkach odbyły się warsztaty fotograficzne dla dziennikarzy Gazety Olsztyńskiej, które poprowadził Mateusz Klimek. Na zajęciach zdradził nam tajemnice swojego fachu, które okazały się dla nas nieocenione. Naszej redakcji oczywiście nie zabrakło.

Dzień był bardzo udany, same zajęcia natomiast umożliwiły nam nie tylko wzbogacenie wiedzy i umiejętności, ale także pozwoliły szerzej spojrzeć na fotografię oraz możliwości jakie ze sobą niesie. Choć w naszym zawodzie bardzo często nie możemy sobie pozwolić na to, by do ujęcia przygotowywać się dłużej niż mgnienie oka, by dobre ujęcie na zawsze nie zniknęło wraz z sekundą w której zaistniało, to z zajęć mogliśmy wynieść bardzo dużo. Reszta to kwestia praktyki i doskonalenia własnego warsztatu. Jak zawsze, w każdej dziedzinie zresztą.

W trakcie dnia oprócz sporej dawki informacji wyszliśmy na zewnątrz, by teorie zamienić w praktykę. Co z tego wyszło? Zapraszamy do obejrzenia galerii!

Polecamy także stronę Mateusza: www.matiasphoto.mazury.pl

MP

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5