Mrągowo po raz 17. stolicą dobrego humoru

2015-07-12 13:29:09(ost. akt: 2015-07-12 15:31:21)
Mrągowo, 17. Mazurska Noc Kabaretowa, kabarety, Kabaret Smile

Mrągowo, 17. Mazurska Noc Kabaretowa, kabarety, Kabaret Smile

Autor zdjęcia: Monika Pacek

Komplet widzów w amfiteatrze, salwy śmiechu i oklasków, doskonałe żarty i skecze, śmietanka polskiej sceny kabaretowej. 17. Mazurska Noc Kabaretowa za nami.
Doskonały wieczór nad jeziorem Czos zawdzięczamy m.in. kabaretom Ani Mru Mru, Młodych Panów, Fair Play Crew, Jurki, Ewie Błachnio, Marcinowi Dańcowi, Ireneuszowi Krosnemu oraz oczywiście gospodarzom Kabaretowi Smile, który zadebiutował w tej roli. I zdecydowanie stanął na wysokości zadania.

Widzowie bawili się doskonale. - Świetne widowisko, warto było przyjechać. - mówi Aneta, 44 lata. - Trochę obawialiśmy się pogody, ale było fajnie. - oceniają turyści z Warszawy. - Postaram się być za rok, tym razem może uda mi się namówić rodziców. - deklaruje Marek z Torunia.

17. Noc Kabaretowa zgromadziła w Amfiteatrze nad jeziorem Czos komplet widzów, znacznie więcej zasiadło przed telewizorami. Z pewnością było warto zobaczyć, jak wczoraj (11.07) bawiło się Mrągowo.

Pomimo zabiegania artystów w trakcie jednej z przerw udało nam się porozmawiać z Mateuszem Banaszkiewiczem z Kabaretu Młodych Panów. Jak się czuł po występie i co sądzi o naszym mieście przeczytacie w najnowszym wydaniu Kuriera Mrągowskiego. Gorąco polecamy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z 17. Mazurskiej Nocy Kabaretowej!
Monika Pacek

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5