Niedzielny Free Style na Fabryce. Zobacz zdjęcia z bitew!

2015-06-14 17:52:11(ost. akt: 2015-06-16 09:18:04)

Autor zdjęcia: Ewa Dolińska-Baczewska

Taniec, muzyka, bitwy i świetna atmosfera towarzyszyły imprezie Free Style na Fabryce, która w niedzielę zagościła na parkingu Centrum Handlowego Fabryka. Gośćmi specjalnymi była kętrzyńska grupa Blue Bear z mistrzowskim pokazem freestylu na rolkach.
Niedzielną imprezę Dzień Free Style'u na Fabryce zapoczątkował flash mob w wykonaniu tancerzy z Młodzieżowego Domu Kultury. Imprezę i bitwy poprowadził niezawodny Bboy Piotr "Wilczek" Frąckiewicz z Kętrzyna, a muzyczny beat zapodawał DJ Zielak.

Młodzi tancerze z Mrągowa, Kętrzyna i Rynu walczyli w kategoriach hip-hop i breakdance. Sponsorami nagród były sklepy Cropp i Cliff Sport. Organizatorem freestylowego wydarzenia byli: Stowarzyszenie Hip-Hop Mazury, KCK Kętrzyn, RCK Ryn, MDK Mrągowo oraz CKiT Mrągowo.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5