Przeklinał i zakłócał lekcję, więc dostał 300 zł mandatu

2015-06-10 18:00:08(ost. akt: 2015-06-10 18:16:05)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Nauczyciele jednej ze szkół w Mrągowie nie mogli sobie poradzić z niesfornym uczniem. 17-latek był głośny, wulgarny i agresywny, co uniemożliwiało prowadzenie zajęć. Na pomoc wezwano... policję.
Co zrobić, gdy uczeń zakłóca spokój i uniemożliwia prowadzenie lekcji? Nauczyciele jednej ze szkół w Mrągowie postanowili wezwać policję.

17-latek był głośny, agresywny i wulgarny, co uniemożliwiało prowadzenie zajęć. Chciał wypisać się ze szkoły. Kiedy nauczyciel i dyrekcja wykorzystali wszystkie możliwości uspokojenia ucznia, zainterweniował pedagog, który wezwał do szkoły policję.

Ponieważ chłopak ma skończone 17-lat, poniósł konsekwencje "niesfornego" zachowania od ręki. Za wykroczenie ukarano go mandatem w wysokości 300 zł.

Źródło: KPP Mrągowo

Komentarze (18) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. matka #2339629 | 37.190.*.* 29 wrz 2017 20:54

  mówicie wina rodziców a ja mam córke 6 lat w domu normalnie sie zachowuje a w szkole zmienia sie w diabła, to co mówi nauczycielka to jakas masakara -najgorsze wulgaryzmy, lata za chłopakami, razem sie nakręcają, uniemozliwia prowadzenie zajęć, wdaje się w bójki. I co ja mam na to poradzić, to jest jedynaczka a w szkole ma 21 osób w klasie

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

 2. Marysia Paproc #1863761 23 lis 2015 08:44

  Dać mu 1000 godzin prac na rzecz miasta to by się gnojowi odechciało ale to są właśnie konsekwencje wychowania bez możliwości dania klapsa w tyłek bo już znęcanie..Polska to dopiero odczuje za kilka lat a tutor czy nauczyciel to już wogóle nie mają żadnych praw a uczeń może wszystko http://preply.com/pl/

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. pyta #1752198 | 77.115.*.* 11 cze 2015 15:43

  nie lepiej by było, jakby konserwator lub wuefista z liścia pociągnął?

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. bi-es #1751948 | 89.229.*.* 11 cze 2015 09:10

   Powinni najpierw zabrać gnoja na dołek-tam mu dopier....ić zdrowo a nastepnie wywieźć do duzego lasu i tam go wypuścić .

   Ocena komentarza: warty uwagi (10) odpowiedz na ten komentarz

  2. mrągowianin #1751894 | 83.24.*.* 11 cze 2015 07:56

   czytam komentarze i żal dupę ściska jak łatwo oskarżyć rodziców,Nie twiersdzę do końca że rodzice zachowania dzieci ale głowną przyczyną takich zachowań są rządy styropianowców. Były szkoły ośmioletnie zawodówki technika zawodowe ogólniaki i system zdawał egzamin edukacja była na wysokim poziomie co świadczy że polscy studenci i absolwenci tamtej edukacji są uważni na świecie. Należało by wrócić do tamtego systemu edukacji. Należy zlikwidować wszystkie szkoły prywatne uczące za czesne bo nauka w tych szkołach polega na zbieraniu czesnego zapłaciłeś czesna masz zaliszone. Bo jaki idiota nie zaliczy egzaminyu uczniowi czy studentowi ktory wpłaca jasę,. Bo jak by uczniowie zrezygnowali bo nie zaliczyli nie ma doplywu kasy więc nie ma poborów. Po drugie za takie zachowanie dzieciaków jest głównie winny eząs PO OLEWAJĄC NARÓD NIE POTRAFIĄC UREGULOWAĆ RTNKU PRACY I PŁACY . Gdyby rodzice zarabiali godziwie za 9 godzin pracy mieli by po południu czas zająć się dziećmi,a jeśli rodzice od rana do nocy muszą pracować za grosze do ciemna by jakiś utrzymać i wyżywić rodzunę, to kiedy mają zająć się wychowaniem dzieci i wiedzieć co te dzieci robią. i najłatwiej eządzącym mieć we dupie społeczeństwo a winę zwalać na szkoły i rodziców.Rzad uchwalil prawa dziecka i bez stresowe wychowanie więc mamy tego efekty pocie alkocholu narkotyki prostytucja u małolatów. A ja zadam jeszcze jedno pytanie jest ustawa prawa ucznia a gdzie jest ustawa obowiązki ucznia i konsekwencje za nie właściwe postępowanie. Za tzwanedj komuny taki uczeń czy uczennica byli by natychmiast usynięci ze szkoły dziennej z możliwością ukińczenia edukacji podatawowej w szkole wieczorowej dla pracujących taki uczeń miał by obowiązek uczęszczać do szkoły wieczorowej a w dzień pracować. Yo była by edukacja wychowawcza u następny zanim by zaczął kląć w szkole przy nauczycielach zastanowił by się co go czeka.

   Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

   Pokaż wszystkie komentarze (18)
   2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5