To będzie niezapomniana podróż w czasie

2023-09-11 19:48:08(ost. akt: 2023-09-11 19:56:46)

Autor zdjęcia: Archiwum MBP

Zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie Morąga z przewodnikiem zakończone wykładem w Miejskiej Bibliotece Publicznej, które odbędzie się w niedzielę 17 września o godzinie 12. Zbiórka przy ratuszu, Plac Jana Pawła II, Morąg.
Będzie to okazja do odkrywania fascynujących opowieści z przeszłości tego urokliwego miasta.

Harmonogram wydarzenia:
1. Spacer z Książką “Dawny Morąg w 100 Ilustrowanych Opowieściach”
Przygoda rozpocznie się od wciągającego spaceru z przewodnikiem, który zabierze nas w podróż przez historię Morąga. Podczas spaceru będziemy inspirować się książką “Dawny Morąg w 100 Ilustrowanych Opowieściach”, która dostarczy nam fascynujących informacji o dawnych czasach tego miasta. Książka będzie naszym przewodnikiem, a odwołania do niej pozwolą nam poznać niezwykłe historie z przeszłości Morąga.

2. Wykład “Historia Miasta i Jego Mieszkańców”
Po spacerze spotkanie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Morągu, gdzie czekać będzie na nas wykład pt. “Historia Miasta i Jego Mieszkańców”. Wykład poprowadzi znany historyk lokalny, Paweł Adamczyk. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się jeszcze więcej o historii Morąga i jego niezwykłych mieszkańcach.


Nie przegap tej wspaniałej okazji do odkrywania tajemnic Morąga i jego bogatej historii. Zapraszamy wszystkich miłośników historii oraz ciekawych miejsc do udziału w wydarzeniu. To będzie niezapomniana podróż w czasie!


Organizatorzy:
Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Nieodkrytych Tajemnic” i
Miejska Biblioteka Publiczna w Morągu.

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5