Z nowym trenerem awansowali dalej

2023-08-07 10:29:33(ost. akt: 2023-08-07 10:34:46)

Autor zdjęcia: Archiwum MKS Huragan Morąg

Andrzej Malesa nie jest już trenerem MKS Huragan Morąg. Zastąpił go Tomasz Sambor.
Trener Andrzej Malesa nie jest już szkoleniowcem MKS Huragan Morąg.
Po spadku pierwszego zespołu z forBET IV Ligi ,trener morąskiego zespołu nie podjął się prowadzenia naszej drużyny na niższym szczeblu rozgrywek czyli klasie okręgowej. Nowym szkoleniowcem morąskiej drużyny jest
Tomasz Sambor.

Nowy trener morąskiego zespołu rozpoczął już przygotowania do nowego sezonu 2023/24 ligi okręgowej.
Na pierwszym treningu pojawiło się 12 zawodników, wśród nich Piotr Zaleski, Kuba Szymanowski, Mariusz Dec, Dariusz Boczko czy Igor Koć. Na naszym obiekcie Huragan rozegrał mecz kontrolny z Syreną Młynary z wynikiem 4 : 1. Natomiast mecz z MKS Miłakowo przegrał 3 : 5.Jednak pokonał w meczu rundy wstępnej wojewódzkiego Pucharu Polski Bank Spółdzielczy w Szczytnie LKS Tyrowo 4:3 i Huragan w Pucharze gra dalej. 
Bramki dla zespołu zdobyli: Szymon Drymuch ( 6 minuta), Mariusz Dec ( 18 min.), Cezary Januszkiewicz ( 35 oraz 85 min). 
W mediach społecznościowych Fb MKS Huragan Morąg trener Tomasz Sambor po zakończeniu meczu podzielił się swoimi spostrzeżeniami i podziękował zespołowi za walkę. 
- “Mecz w Tyrowie w ramach pucharu Polski w naszym wykonaniu ocenił bym jako dobry. Bardzo dużo ładnych, składnych akcji w naszym wykonaniu w ataku. Nie ustrzegliśmy się indywidualnych błędów. Gratulacje dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie przez cały mecz i awans do kolejnej rundy”. 

Skład Huraganu: Filip Sawicki - Dariusz Boczko, Remigiusz Gotówko, Szymon Szultek Szymon Drymuch (65 Marcin Michalski), Mariusz Dec, Kuba Szymanowski, Cezary Januszkiewicz( 85 Przemysław Michalski ), Igor Koć, Kuba Stankiewicz, Piotr Zaleski.

Sparingi lato

MKS Huragan Morąg - KS Syrena Spomlek Młynary 4 : 1
MKS Huragan Morąg - MKS Miłakowo 3 : 5
MKS Huragan Morąg - Elana Toruń-Junior St. 3 : 3.
Red źródło: MKS Huragan Morąg2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5