Czwórbój Lekkoatletyczny

2023-05-22 09:37:01(ost. akt: 2023-05-22 09:39:31)

Autor zdjęcia: Archiwum Urząd Miejski w Morągu

Na obiekcie sportowym Szkoły Podstawowej nr 3 w Morągu odbyły się Mistrzostwa Gminy Morąg w Czwórboju Lekkoatletycznym Szkół Podstawowych dla rocznika 2010 i młodsi.
W zawodach udział wzięło 6 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Czwórbój składa się z biegu na 60m, rzutu piłeczką palantową, biegu na 600m dziewcząt i 1000 m chłopców, skoku w dal. Na wynik drużyny składają się wyniki 5 najlepszych dziewcząt (chłopców).

Skład drużyny dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Morągu:
Lena Prajwocka, Maja Drzymont, Weronika Kwiatkowska, Iga Zrobczyńska, Maja Rowicka, Zuzanna Gotówko. Opiekun: Małgorzata Biernacka.

Skład drużyny chłopców Szkoły Podstawowej nr 2 w Morągu:
Łukasz Sawicki, Miłosz Jaworski, Alan Szulim, Borys Szulim, Hubert Wojtowicz, Oliwier Włodarczyk. Opiekun: Andrzej Dragun.

Drużyny za miejsca I-VI otrzymały pamiątkowe dyplomy, a zawodnicy za miejsca I-III dodatkowo medale. Zostały również przyznane statuetki dla najlepszych zawodników czyli osób, które indywidualnie zdobyły najwięcej punktów we wszystkich czterech konkurencjach. Tytuł najlepszej zawodniczki zdobyła Lena Prajwocka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Morąg /184 pkt./, a najlepszym zawodnikiem okazał się Alan Szulim, również ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Morągu /236 pkt./.
Organizatorem zawodów był Urząd Miejski w Morągu.