Mercedes uderzył w drzewo. 21-latek zginął na miejscu

2022-04-08 14:03:28(ost. akt: 2022-04-08 14:10:54)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Iława

Na drodze 519 na odcinku Zalewo-Małdyty doszło do śmiertelnego wypadku. Kierujący mercedesem 21-latek uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. 
Mimo licznych apeli do kierowców o zachowanie rozwagi i szczególnej ostrożności na drogach, w dalszym ciągu zdarzają się śmiertelne w skutkach wypadki drogowe. Tak też stało się podczas minionego weekendu gdzie jedno zdarzeń zakończyło się tragicznie.
- W gminie Zalewo 21 – latek kierujący mercedesem na prostym odcinku drogi zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo - informuje st. asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń zmarł.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w godzinach rannych. Policja otrzymała informację, że na środku drogi stoi rozbite auto, a w nim znajduje się mężczyzna, który najprawdopodobniej nie żyje. Mężczyzna był "uwięziony"w uszkodzonym pojeździe. Dopiero ekipa ratunkowa musiała wydobywać ciało z pojazdu.
Na miejscu wypadku pracowali policjanci ruchu drogowego i technik kryminalistyki. Droga była zablokowana i obowiązywał objazd. Teraz policja pod nadzorem prokuratora będzie prowadziła czynności wyjaśniające okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
ww

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5