Huragan Morąg zmiótł rywali na turnieju halowym w Ostródzie [ZDJĘCIA]

2021-02-13 15:35:36(ost. akt: 2021-02-13 15:41:02)
Zespół Krzysztofa Szpakowskiego był najlepszy na turnieju w Ostródzie

Zespół Krzysztofa Szpakowskiego był najlepszy na turnieju w Ostródzie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Piłkarze urodzeni w 2012 roku i młodsi w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji w trzecim zimowym turnieju halowym zorganizowanym przez AP Ostróda. Najlepiej w rywalizacji spisali się zawodnicy Huraganu Morąg, drugie miejsce wywalczył Sokół Ostróda.
Na nowej wykładzinie położnej niedawno w hali OCSiR zespoły rywalizowały o puchar firmy Godlewski Usługi Dźwigowo-Transportowe. We współzawodnictwie wzięło udział sześć zespołów: dwie ekipy Olimpii Elbląg, Jeziorak Iława, Huragan Morąg, Sokół Ostróda i gospodarze turnieju AP Ostróda.

Dwa jak się później okazało zespoły turnieju o puchar firmy Godlewski Usługi Dźwigowo-Transportowe spotkały się w pierwszym meczu fazy rywalizacji każdy z każdym. Morążanie prowadzeni przez trenera Krzysztofa Szpakowskiego wygrali 2:1 z ekipą Sokoła, której szkoleniowcem jest Jakub Skirzewski.

Później oba zespoły zwycięsko szły przez turniejowe zmagania i drugi raz spotkały się w meczu o pierwsze miejsce. Tym razem piłkarze Huraganu Morąg byli jeszcze skuteczniejsi, ponieważ wygrali 4:0. Trzecie miejsce zajęła Olimpia II Elbląg.

Piłkarze morąskiego klubu zgarnęli też wszystkie nagrody indywidualne: królem strzelców został Julian Krasa (7 goli), a najlepszym bramkarzem Mikołaj Ejsymont.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5