Sobotni mecz Kaczkana Huraganu Morąg bez udziału kibiców

2020-10-09 11:54:44(ost. akt: 2020-10-09 12:27:51)
Sobotnie mecz piłkarzy Kaczkana Huraganu odbędzie się bez udziału kibiców

Sobotnie mecz piłkarzy Kaczkana Huraganu odbędzie się bez udziału kibiców

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W sobotę o godz. 15 piłkarze morąskiego Kaczkana Huraganu zagrają mecz 10. kolejki grupy 1 III ligi z Concordią Elbląg. Sąsiedzi z tabeli zagrają przy pustych trybunach, ponieważ powiat ostródzki znalazł się w tzw. czerwonej strefie pandemicznej.
W tym sezonie piłkarze Kaczkana Huraganu jeszcze nie wygrali meczu na własnym stadionie. Wygląda na to, że lepszej okazji niż w najbliższą sobotę (10 października) nie będą mieli. W meczu 10. kolejki podejmą Concordię Elbląg. Oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli, morążanie są na 19., a elblążanie na 20. miejscu z takim samym dorobkiem punktowym. Początek meczu o godz. 15.

Niestety spotkanie rozegrane bez udziału kibiców, ponieważ od soboty powiat ostródzki zostanie objęty tzw. czerwona strefą pandemiczną. A właśnie tego m.in. dotyczą związane z tym obostrzenia.

- Kibice z powodu obowiązujących obostrzeń nie będą mogli obejrzeć spotkania z Concordią Elbląg. Ubolewamy nad tym i przepraszamy wszystkich za te utrudnienia - powiedział Adam Krawczyk, prezes Kaczkana Huraganu Morąg.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5