Palił się kurnik w Dajnach

2020-06-10 11:23:41 (ost. akt: 2020-06-10 11:33:20)

Autor zdjęcia: Archiwum OSP Jarnołtowo

W Dajnach, gmina Zalewo, zapalił się kurnik. Strażacy wiele godzin walczyli z pożarem.
Zostaliśmy zadysponowani do pożaru budynku gospodarczego w miejscowości Dajny. Kubatura budynku oraz silny wiatr sprawiły, że pożar był bardzo trudny do opanowania, co skutkowało wielogodzinną walką z ogniem. Na miejscu działały liczne siły i środki z powiatu iławskiego oraz SiŚ z powiatu ostródzkiego.
OSP Wielki Dwór, JRG Morąg.
OSP Jarnołtowo

Gazeta Morąska
morga@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (10 czerwca) wydaniu m.in.

Kongres wirtualny, ale problemy realne
W jakże odmiennych warunkach niż trzy poprzednie odbył się wczorajszy Kongres Przyszłości 2020. Jednak debata online w siedzibie "Gazety Olsztyńskiej" była tylko wprowadzeniem do czwartego już Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości, który odbędzie się 26 listopada.

Miliardy dopisane na kontach
Dobre wiadomości dla przyszłych emerytów. Dzięki czerwcowej waloryzacji ich składki i kapitał początkowy zgromadzony w ZUS wzrośnie o prawie 9 procent. A to oznacza, że przyszła emerytura będzie wyższa nawet o kilkaset złotych.

UWM wybierze nowego rektora
Dzisiaj elektorzy, czyli reprezentanci pracowników i studentów, wybiorą nowego rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Kandydatami są profesorowie UWM: Jarosław Dobkowski i Jerzy Przyborowski.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5